Niet väčšieho závisláka na seriáloch a filmoch ako si ty? Zisti, ako ušetriť peniaze na populárnych serveroch, akými sú Netflix, Amazon Prime alebo APPLE TV. Ak si tým najskalnejším fanúšikom filmového sveta, predplatné služby ti poskytnú najlepšie riešenie pre ušetrenie tvojho krvácajúceho rozpočtu.


Amazon Prime Video

Štandardná cena: približne 9,5€/mesačne alebo 95€/ročne, 46€/ročne pre študentov

Výskum ukázal, že výber filmov na Amazon Prime je takmer trikrát väčší ako pri Netflixe. Pokiaľ ide o usadenie sa s miskou popcornu, zvyčajne siahaš po kvalite, nie po kvantite. Našťastie, Amazon Prime má v talóne aj kvalitné tituly.

Môže sa pochváliť celou radou blockbusters, vrátane Lord of the Rings, Paddington, Elf, Full Metal Jacket a Inception.

Výber seriálov je o niečo menej rozsiahly, ale stále existuje veľa dobrých trhákov – The Man In The High Castle, Parks and Recreation, The Office US aThe Walking Dead…

Keď sa rozhoduješ, čo sa dá na Amazon Prime pozerať, uisti sa, že to, čo si vyberieš, je súčasťou služby. Mnoho titulov, ktoré uvidíš, nie sú súčasťou tvojho predplatného, a to sú peniaze navyše.

Využi neuveriteľnú skúšobnú dobu v Prime Student až na 6 mesiacov. Tá ti poskytne všetky výhody plne predplateného Amazon Prime. Nielenže získaš prístup k službe Prime Video, ale odomknú sa ti služby Prime Music, Prime Photos.

Hoci je táto služba časovo obmedzená (na 4 roky alebo do obdobia, kedy sa z teba stane absolvent) pre každého študenta je skutočne obrovskou výhodou.

Apple TV+

Štandardná cena: približne 5,99 €/mesiac

Najlepším spôsobom, ako ušetriť peniaze na Apple TV +, je získať študentský program Apple Music, ktorý zahŕňa predplatné služby streamovania televízneho vysielania na obmedzený čas.

Študentský program Apple Music umožňuje streamovať a sťahovať 50 miliónov skladieb z knižnice bez reklám. Má bezplatnú trojmesačnú skúšobnú verziu. Potom stojí okolo 5,99€ mesačne po dobu 48 mesiacov (alebo kým neopustíte univerzitu) kedy sa zvýši na štandardnú cenu 10,99€ mesačne.

Stojí to rovnako ako študentské predplatné Spotify Premium, ale s pridaným bonusom – Apple TV seriálmi.

Okrem toho môžeš bezplatne získať prístup k jednoročnému Apple TV +. Stačí, ak si kúpiš nový iPhone, iPad, Apple TV, iPod touch alebo Mac po 10. septembri 2019. Aj keď by sme ti určite neodporúčali kupovať zariadenie Apple len preto, aby si získal bezplatné predplatné Apple TV +. Ide  však o dobrý spôsob, ako ušetriť peniaze na streamovaných seriáloch.

Netflix

Bežná cena: okolo 6,99€/mesačne (basic verzia), 9,99€/mesačne (verzia standard), 12,99 €/mesačne (verzia premium)

Na rozdiel od Amazon Prime je oveľa jednoduchšie získať lacný účet na Netflixe s darčekovou kartou. Prečo? Pretože v prípade darčekovej karty existuje zľava (zvyčajne). Poukážky Netflixu patria medzi najobľúbenejšie položky na eBay. Ale nie vždy očakávaj úspory (až do výšky 20%) ale ak sa predajcu spýtaš, tak v konečnom dôsledku zistíš, že akákoľvek zľava je dobrá zľava.

Noví predplatitelia Netflixu môžu navyše získať 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu. Skvelé, čo povieš?

Zdroj: savethestudent.org

PantaRhei.sk tipy pod stromcek