Apple nezaháľa a neustále pracuje na tom, aby svojich priaznivcov potešil. Tentokrát budú fanúšikovia „jabĺčka“ skutočne rozradostení. A najmä tí, ktorí majú hlboko do vrecka. Po poradovom čísle 11, už čoskoro uzrie svetlo sveta nový, prešpekulovaný model iPhonu.

Ak túžiš po iPhone, no nemôžeš si ho dovoliť, máme pre teba fantastické správy. Zanedlho sa na trhu objaví jeden z najlacnejších modelov značky Apple – iPhone SE 2. Táto technologická novinka bude niesť dizajn osmičky, ale v rámci jeho funkcionality bude na úrovni jedenástky. A to už je čo povedať!

A čo je ešte lepšia správa? Predsa tá, že pôjde o lacnejšiu záležitosť, než na akú sme boli pri tejto značke zvyknutí. Cena iPhonu SE 2 bude začínať na sume 399 dolárov. Super, nie?

Tento model bude vybavený čipom A13 Bionic, ktorým je vybavená aj aktuálna jedenástka. V rámci operačnej pamäte, bude model disponovať pamäťou 3GB. Tri farebné verzie – červená, strieborná a sivá, budú ďalším skvelým ťahákom horúcej novinky.

Pozrime sa na úložný priestor. Vybrať si môžeš medzi verziou, ktorá disponuje pamäťou 64 GB alebo 128 GB.

Vyvstáva otázka, prečo sa gigant, akým je Apple, rozhodol ísť s cenou dole? Podľa mnohých analytikov, je predaj cenovo dostupnejších modelov alfou a omegou úspechu svetoznámej značky, ktorá sa chce udržať na špici.

Existuje predpoklad, že po novinke siahnu predovšetkým tí, ktorí používajú šestku, ktorá vyšla už v roku 2014. Rady 6 spoločne so 6s, patria k tým najlepšie predávaným modelom iPhonov. Výmena za iPhone SE 2, je pre majiteľov šestky ešte naliehavejšia, keďže najnovší operačný systém iOS 13 nepodporuje šestkovú radu.

Aktuálnej novinky sa priaznivci dočkajú už v prvom kvartáli roku 2020. Najnovší model tak môžeš vlastniť a vôbec to nerozhádže tvoj rozpočet. A musíš uznať, že toto je od Applu ten správny krok, no nie?

Zdroj: theverge.com

PantaRhei.sk tipy pod stromcek