Rok 2020 sa pre fanúšikov kvalitnej filmovej tvorby črtá sľubne. Na obzore sa vlnia siluety budúcich plátnových trhákoch. Na svoje si príde každý. V repertoári sú komécie, rozprávky aj akčné strieľačky. Ak ste sa neunúvali kúpiť televízor, lebo však načo, keď máte notebook, rýchlo svoje rozhodnutie prehodnoťte a utekajte si kúpiť poriadne veľkú plazmovú televíziu, kým nie je neskoro. A toto nie je žiadna reklama na televízie. Jednoducho by bola priveľká škoda premeškať filmy, ktoré sa objavia na obrazovkách v nasledujúcom roku.

Bad Boys znovu úradujú

Komédia, ktorá si získala milióny fanúšikov, sa vracia na televízne obrazovky. Tentoraz s názvom Bad Boys for Life. V kinách sa táto snímka objaví 23. januára, čo je za rohom. Akčná komédia prinesie do kinosál kopec smiechu. Svalnatý, príťažlivý, sebavedomý a silný policajt Mike (Will Smith) sa ocitá v probléme, keď jeho partner Marcus dáva výpoveď, aby sa mohol naplno venovať rodinkárskemu životu, a necháva Mikea napospas neľahkej úlohe, pri ktorej ide o krk. Mike preto naposledy poprosí priateľa, aby si obliekol policajn vestu, nabil zbraň a kryl mu chrbát.

1917

Film plný napätia, vojnových hrôz a smradu spálených ľudský tiel. Aj o tom bude 1917, ktorý budeme môcť zhliadnuť už 13. februára. Príbeh na prvý pohľad nie je ničím svetoborný, napriek tomu je však viac než zrejmé, že sa filmový kúsok objaví pri odovzdávaní Oscarov.  Staneme sa svedkom neľahkej úlohy, ktorou sú poverení dvaja vojaci. Dostanú rozkaz, aby preniesli správu z jedného frontu na druhý.

Sonic

Superrýchla herná postavička sa v roku 2020 vypracuje až na hlavného filmového protagonistu. Sonic, ako ho všetci poznajú, spočiatku čelil tvrdej kritike zo strany nespokojných fanúšikov. Protesty obmäkčili srdcia filmárov a dizajnérov, a rozhodli sa dať Sonicovi novú, prívetivejšiu tvár. Modrý ježko nám predvedie super kúsky, čím poteší ako skalných fanúšikov, tak i nových divákov, ktorí sa s postavou Sonica akurát zoznamujú.

Mulan

Mulan Nezabudnuteľný príbeh o princeznej zo starej čínskej ríše, ktorá udatne bojuje po boku statných mužov proti krvilačným Hunom, dostane vďaka Dinsey nový život a novú tvár. Na plátna kín sa má vrátiť vskutku trimufálne. Sľubuje poriadnu dávku napätie, zachovaný pôvodný príbeh plný lásky, sily a odhodlania, dychberúce zábery a skvelé kerecké obsadenie.

Zdroj: redakcia

PantaRhei.sk tipy pod stromcek