Aj ty máš pocit, že sa mužnosť nejako z ulíc vytratila? Kedysi mali muži nejaké pravidlá, správali sa úctivo k ženám. Muži mali štýl, ktorý bol založený na dobre padnúcom obleku, upravených vlasoch a čistých topánkach. Muži boli proste muži. Stáli si za svojim slovom, vedeli si vybaviť svoje účty. Žena sa o nich vedela oprieť a oni si ju vážili. Samozrejme, že aj dnes sú medzi nami ešte zbytky správnych mužov. Ale je skôr výnimka ich stretnúť ako pravidlo. Dnes na uliciach stretneš chlapov, ktorí zabudli na chlapskú stránku svojej osobnosti. Asi sa niekde v evolúcií stala chyba. Chlapi sa boja vyrásť a radšej zostávajú vo svojich detských izbách. Boja sa dospieť a zobrať svoju budúcnosť do vlastných rúk. Jedine, čo majú pevne v rukách je dobre učesaná cibuľka na temene svojej hlavy.  

A aby táto téma nebola príliš citlivá a sentimentálna, tak vybrali sme pár vtipných porovnaní mužov vtedy a mužov dnes. Neplač doma do vankúša, keď ti nenarástla cibuľka, ale zober tieto obrázky s humorom. 

Niekde sa stala chyba, ale pýtame sa kde? Neviem, či vhodná obuv pre muža má obsahovať volániky. Na také gumáčiky by si ani tú zlatú rybku nezbalil. My ale máme na ňu jednu požiadavku. Aby tento lascívny odev vymazala z histórie ľudstva. Správny štramák má štýl a vyzerá ako chlap. Nemáš vyzerať ako paródia na rybára od jazera Lochnes. 

A naša milovaná cibuľka. Nevieme odkiaľ vietor privial tento trend, ale malo byť radšej bezvetrie. Lebo ak nehráš Samuraja v novom filme, tak toto si naozaj na hlave nerob. Drdoly sú doménou žien a tak by to aj malo zostať. Ak si mal slabú chvíľku a podľahol si tomuto trendu, tak si nalej whisky a zabudni na toto temné obdobie. A hlavne vymaž fotky z celého internetu, nech to už nikto nikdy neuvidí.  

Tu sa až núka otázka, čo do pekla sa stalo? Kde soudruzi udelali chybu? Predtým chlapi bojovali za vlasť a národ, teraz bojuje ráno keď si navlieka ultra skinny jeans na svoje stehná. Chlap nemá mať denimové pančuhy a kraťasy ala Paľo Habera v 93-tom.Ak si toto obliekaš nečuduj sa potom, že ženy ťa obchádzajú ako vegetarián obchod s údeninami.  

Byť trendy v účesoch je fajn. Ale naozaj mastná ofina z teba borca nespraví. Inšpiruj sa radšej pánom vľavo a ženy padnú na kolená. Štramacký účes, dobré oblečko a správanie gentlmena je tá správna cesta. Nie, účes na Justina, náramky ako keby si mladšej sestre vykradol šperkovnicu, k tomu doladený kríž na reťázke. Tak môžeš ísť akurát púšťať veľký retiazkový na najbližšie hody. Správny muž je elegán nie paródia.  

Tak milí chlapi spojme sa a vráťme mužskosť do našich ulíc.  

S pozdravom tvoja redakcia 🙂

PantaRhei.sk tipy pod stromcek