Jeseň je tu. A čo je spojené s týmto ročným obdobím? No predsa začiatok školy a semestra. Nostalgicky sa obzeráš za letom a dobrodružstvami, ktoré si zažil. Je načase rozlúčiť sa s letnou bezstarostnosťou a naplno sa venovať školským povinnostiam. Aj keď sa ti momentálne zdá, že všetko je ťažké, je to len pocit. A čo je najlepší liek na zvládanie smútku a stresu? Predsa hudba. Dokáže ťa nakopnúť a ty prekonáš všetky prekážky s úsmevom na tvári. Teraz je ten správny čas nasadiť si slúchadla a dať si hudbu na maximum.  

Pusti si tieto 4 songy, ktoré ti pomôžu prekonať aj tie ťažšie chvíle, s ktorými sa na svojej ceste poznania stretneš. 

  1. Welcome to the Party od Pop Smoke

Pieseň vhodná ak sa chystáš na párty, naladí ťa to na správnu vlnu. Alebo ak si na druhej strane vyčerpaný po ťažkom školskom dni, tak ťa dokáže nakopnúť na zvládnutie ďalších povinností.  

2. Your Peace od Jacques (Feat. Lil Baby)

Ak máš v škole svoju tajnú lásku a nevieš nabrať odvahu na jej oslovenie, tak po tejto piesni sa všetko zmení. Jacqueesov harmonický hlas zmiešaný s chytľavými textami Lil Baby ťa dostanú do nálady, kedy sa tvoje pocity dostanú do popredia a ty možno prežiješ najlepší školský rok svojho života. Veď aj o tom je škola. 

3. Money Good od Megan Thee Stallion

Máš v pláne si tento rok popri škole aj privyrobiť, ale stále váhaš? Pusti si túto pieseň a do práce sa pohrnieš hneď zajtra. Veď, kto by nechcel byť aspoň trochu finančne nezávislý. A ako bonus budeš mať zo seba nenormálne dobrý pocit a do budúcna sa ti to určite všetko znásobí.  

4. You Thought Wrong od Tory Lanez

Za tebou je ťažký deň a ty hľadáš motiváciu, ako ďalej. Pusti si túto skladbu, postav sa pred zrkadlo a zaspievaj si z plných pľúc. Pozitívne a sebavedomé vibrácie v podaní Tory Lanez ťa naladia na úplne inú vlnu a ty získaš pocit, že všetko dosiahneš. Pozitívne myslenie je polovica úspechu a tebe potom škola pôjde ako po masle.  

S dobrou hudbou v ušiach ide všetko ľahšie. 

Zdroj: collegemagazine.com

PantaRhei.sk tipy pod stromcek