Milé slečny, ak sa aj vy potýkate s problémom, čo kúpiť frajerovi k narodeninám či na Vianoce, ste tu správne. Dozviete sa, aký darček zvoliť, aby bol zároveň vlk sýta aj ovca celá. V prvom rade je dôležité poznamenať, že akýkoľvek darček darovaný od srdca je krásny a tvojho frajera poteší. Vpečať preto do darčeku kúsok seba. Uvidíš, že to ocení.

Nekúp darček, kúp zážitok

Ak je aj tvoj frajer blázon do áut, máš spolovice vyhraté. Stačí len trochu zasurfovať na internete a darček je na svete. Veľa chlapov ocení, keď im namiesto klasického darčeku daruješ zážitok, po ktorom tajne túžia. Ukážeš tak, že ti na ňom skutočne záleží a dobre ho poznáš. No povedzme si pravdu, pri kúpe ponožiek človek rozum zapájať nemusí. Aby si však ušetrila, hľadaj stránky so zľavovými kupónmi či priamo stránky orientované na zľavnené zážitkové predmety. Rýchlo zistíš, že nakupovať sa dá aj bez zbytočného míňania peňazí. A tvoj frajer bude za jazdu v luxusnom športiaku skákať od radosti až po strop.

Milovník adrenalínu? Dopraj mu poriadnu dávku

Niekedy sa môže stať, že pri surfovaní po internete narazíš na ozajstné surfovanie, lenže na vode. Obrázok vyzerá fajn, slniečko svieti, voda je modrá, inštruktor vyzerá skúsene a v dohľade žiaden žralok. A všetko len za neuveriteľných 200 eur! Tak počkať. Toľko nemám, zúfaš si. Žiaden problém. Adrenalín v krvi tvojmu frajerovi rozprúdi aj surfing na protiprúde v aquaparku. Tiež to nie je žiadna malina. Zožratie žralokom síce nehrozí, pád pred toľkými prihliadajúcimi však nie je nič príjemné. Tvoj frajer si tak vychutná bombový surferský zážitok len pár kilometrov od domu.

Blíži sa zima a on nemá žiadne poriadne ponožky?

Existuje prípad, kedy sú ponožky naozaj vhodným darčekom. Napríklad vtedy, keď zima klope na okno a tvoj frajer nemá v skrini žiadne teplé ponožky. Alebo vtedy, keď síce ponožky má, ale každá je na palci deravá. Iste, chlapa niečo také nevytočí, ale bude rád, keď sa konečne bude môcť pred kamarátmi v šatni pred futbalom bez hanby vyzuť z topánok. Lenže aké ponožky zvoliť? Hlavne nie všetkými nenávidené štrikované ponožky s motívom a lá stará mama. Dostupné sú však viaceré rodinné firmy, ktoré sa špecializujú na predaj ozajstných návrhárskych kúskov. S väčšinou z nich by ste síce pochvalu na módnej prehliadke hľadali darmo, lenže to nie je ich účel. Ich úlohou je zohriať a pobaviť. Preto aj motívy sú veselé, plné farieb a cool obrázkov. Možno sa ti podarí nájsť aj pár s nápisom “najlepší frajer”, kto vie. Treba skúšať.

Spoločenská hra Blíži sa zima, lenže tvoj frajer už jedny farebné ponožky má a ďalšie nepotrebuje. Čo teraz? Treba sa trochu zamyslieť a odpoveď sa ti sama ukáže. Zimné večery nenadarmo nosia prívlastok dlhé. Naozaj sú dlhé, nudné a sychravé. Von sa ísť nedá, na adrenalínové zážitky už nie je čas, jedine, že by si svojho frajera vzala do snežného parku na snowboard. A čo sa dá robiť, keď je vonku zima a v dome nuda? Čas si môžete skrátiť spoločenskou hrou. Po finančnej stránke to nie je nákladná záležitosť, bude vás však zabávať po celú zimu a možno aj po celý život. Niet nad dobrú investíciu. Ak si odvážna a trúfaš si skúsiť niečo nové, poteš svojho frajera spoločenskou hrou pre dospelých. Kúpiť ju môžeš v ktoromkoľvek obchode so zábavným sortimentom či cez internet. Ak sa ti to predsa len zdá drahé, vezmi dve drevené kocky a pomaľuj ich ľubovoľnou farbou. Potom na každú stranu jednej z nich nakresli rôzne sexuálne polohy. Druhú kocku pokresli obrázkami rôznych miest v byte. Zbytok už nechávame na vašej predstavivosti. Do hry sa tak ponoríte, že sa ani nenazdáte a zima bude preč.

Zdroj: heureka.sk

PantaRhei.sk tipy pod stromcek