Stredná a vysoká škola (akéhokoľvek zamerania) slúžia ako vynikajúci zdroj informácií. Študent sa dozvie o danej oblasti všetko čo potrebuje. Jediný problém je, že získané vedomosti sú teoretické a príliš všeobecné. Študent začína naberať reálne konkrétne vedomosti často krát až potom, čo ukončí štúdium a zvolí si konkrétny pracovný smer, ktorým sa chce uberať.

Úspešný marketér s viac ako 10 ročnými skúsenosťami v oblasti digitálneho marketingu a zakladateľ a spolumajiteľ úspešnej reklamnej agentúry samsiDigital Kamil Aujeský prináša vo svojom novom videu zo série Ask Me Digital užitočné informácie pre všetkých študentov, ktorí chcú svoje teoretické skúsenosti posunúť na ďalší level. Inšpiratívne video ti povie ako získať prax po vyštudovaní vysokej školy, aké kurzy je vhodné absolvovať a veľa ďalšieho. Treba si totiž uvedomiť, že vysokú školu s tebou končia tisícky ďalších študentov a najlepšie ako získať náskok je získať prax.

Obsah videa:

• 0:06 Tipy na získanie praxe pre študentov, po vyštudovaní marketingu
  • 0:41 Čo si treba pri kurzoch uvedomiť?
  • 1:20 Čo môže byť tá najlepšia cesta?
  • 2:02 Kedy sú kurzy vhodné
  • 3:05 Ako sa ďalej posunúť
  • 3:52 Keď som prvýkrát došiel do agentúry a nič som nevedel
  • 5:22 Moje skúsenosti s LinkedInom
  • 7:30 Písanie článkov vo WordPresse
  • 9:41 Nástroje na vyhľadávanie tém

A nezábudaj… aj keď sa ti to teraz nezdá, nikto nemá viac času ako študent. Praovať môžeš už aj počas štúdia. O výhodách a nevýhodách sme ti priniesli aj článok. Škola je samozrejme dôležitá… ale až prax ťa reálne naučí, čo od teba život chce!

Zdroj: youtube.com, kamilaujesky.com, samsidigital.sk