Za letom si zabuchol dvere keď si išiel prvý deň do školy. Šaty, žabky a kraťasy sme všetci odložili do zadných radov skríň. A teraz nastáva dilema, čo budem nosiť v krásne jesenné dni? Čítaj nižšie a my ti predstavíme najnovšie jesenné trendy 

Vonku svieti slnko a ty stále melancholicky myslíš na leto. Ale v obchodoch sa už rozprúdila naplno jeseň. Vo výkladoch vidíš svetre, bundy, košele. To je jasný symbol, že začína panovať ďalšie ročné obdobie. Niektorí z nás sa tešia, že si osviežia šatník novými kúskami a preto s vervou vyrážajú obkuknúť nákupné centrá. Pri nákupoch stačí byť dôvtipný a tvoj šatník aj jedným trendy kúskom chytí nový dych. 

Tvoje obľúbené obchody si pripravili nové kolekcie plné farieb a hrejivých materiálov. Ale nechceš zase minúť celé svoje úspory aby si bol trendy a zostal aj v teple. Trik spočíva v tom, že vyber si univerzálne kúsky. Také, ktoré využiješ keď padnú prvé jesenné listy, ale ak navrstvíš oblečenie zahreje ťa aj v zime. Šialené naháňanie za cool jesenným kabátom, ktorý si oblečieš možno dvakrát, vedie k zbytočnému míňaniu tvojich úspor. Preto si kúp teplejší kabát pod ktorý na jeseň dáš len tenšie tričko a si v pohode. Naopak ak teploty poklesnú doplníš ho hrubším svetrom a chlad ťa nedostane. Stále myslí na univerzálnosť a tvoja peňaženka nezaplače.  

Pre rok 2019 si návrhári pripravili niekoľko zaujímavých trendov, ktorými sa môžeš inšpirovať. Sezóna jeseň/zima som sebou prináša aj návrat punkových kockovaných vzorov, ale aj svieže vzrušujúce farebné kombinácie. Nemyslíme si, že niekedy bola jesenná móda rozmanitejšia. Každý si vyberie to svoje a stále to bude in. Na svoje si prídu minimalisti, ale aj maximalisti. Je pravý čas pre každého módneho maniaka. Ale stále pamätaj, že nakupovať musíš s rozumom.  

Teraz si pozri kúsky na sezónu jeseň/zima 2019, ktoré môžeš nosiť s vedomím, že budú stále v móde. 

Najlepšie farby: 

Zelená v odtieňoch olivového oleja alebo vojenskej zelenej. Tieto odtiene sú neutrálne a fungujú s každým outfitom. 

Kráľovská modrá si ťa jednoducho získa, lebo môže pripomínať galaxiu alebo hlboký oceán. Perfektne funguje s trendmi na tento rok. 

Vínová červená je ideálna farba pre chladnejšie a upršané jesenné dni. Vzhľadu dodáva hĺbku a v daždivý deň vystihne tvoju náladu. 

Fialová je často podhodnotená farba. A málokto ju vie nosiť. Ale ak ju skombinuješ so žltou alebo nejakou neutrálnou farbou vykúzliš kúzelný jesenný outfit.  

Samozrejme nezabudni aj na žlté, horčicové alebo šedé odtiene, ktoré sa k jeseni presne hodia.  

Pozri si aj trendy v ktoré by v tvojom šatníku nemali chýbať. Pokiaľ ide o ženy tak mali by svoju skriňu obohatiť o kapsáčové nohavice, veľké tašky, košele, pláštenky a topy s asymetrickými výstrihmi. Muži by sa mali poobzerať po tričkách s potlačou, po kúskoch z ľahkého denimu, semišových topánkach a nadrozmerných šatkách.  

Prijmi jeseň trendovo a zostaň in a v teple.  

Zdroj: student-life.co 

PantaRhei.sk tipy pod stromcek