Ak by sme robili anketu o tom, ako si ženy predstavujú muža, ktorý je cool a sexy, dostaneme asi milión rôznych odpovedí. Dôvod je jednoduchý, po prvé ženy nevedia čo chcú 😊, po druhé každá hľadá niečo iné. 

To, čo z teba urobí v očiach žien neodolateľnú korisť je byť nad vecou. Musíš byť v prvom rade spokojný sám so sebou, bez ohľadu nato v akej životnej situácií sa nachádzaš. Lebo ak budeš pôsobiť nevyrovnane a máš neoprávnene komplexy, tak ženy to vycítia a nebudeš pôsobiť dobre. A to nechce žiaden muž.  

Existujú viaceré vlastnosti, ktoré má mať každý cool muž. Ale nie je to samozrejme pravidlo a nemusíš ich mať všetky. Hlavne pamätaj-zdravé sebavedomie z teba urobí alfa samca. 

A teraz sa poďme bližšie pozrieť na charakteristiku muža, ktorý je v očiach žien neodolateľný. 

  • Chlap, ktorý si verí je v očiach žien neodolateľný, bez ohľadu na vzhľad, stav bankového konta a auta zaparkovaného pred bytom. 
  • Ako správny chlap by si mal vyžarovať dôveru a sebaúctu. Lebo môžeš vyzerať ako z magazínu a tieto veci ti chýbajú, tak domov pôjdeš sám. 
  • Cool chlap je duševne a emocionálne silný – vie, čo chce a ide si za tým. Stanov si cieľ a choď si za tým. Budeš pôsobiť vyrovnane a to ženy chcú. 
  • Nikdy ho neuvidíte čakať na ženu, kým si ho sama vyberie. Ty máš opraty v rukách a presvedč ju, že ty si ten pravý. Nečakaj kým príde sama. Ženy sú ešte stále rady dobývané.  
  • Chlap, ktorý je v pohode sám so sebou sa vyznačuje ako skvelý partner na konverzáciu. Presne vie, kedy má čo povedať a ako zareagovať. Ak toto máš v malíčku, tak máš vyhraté.  
  • Cool chlap má zvládnutú školu flirtovania. Presne vie odhadnúť kedy urobiť prvý krok, ako sa k žene priblížiť. Ovláda reč tela a ženy z neho idú do kolien. Tajný sen každého muža 😊 
  • Ak chceš byť cool maj svoj smer, ktorým sa chceš uberať. Choď si za tým a urob maximum preto, aby tvoj život nabral ten správny spád. Veď ty si kapitán svojej lode menom život. 
  • Chceš byť miláčikom žien? Tak jej dopraj pocit, že je žena a váž si ju. Urob pre ňu maximum a ona sa ti odvďačí. Ver nám nie je cool sa k žene správať arogantne. Oceň ju a hovor jej, že je pre teba jedinečná. Tak budeš výnimočným chlapom. 
  • Cool chlap je zábavný, usmievavý a úplne v pohode. Môžeš byť nahodený v nových handrách, vystúpiť z drahého auta. Pokiaľ budeš nudný ako pondelok v práci, nepomôžu ti ani nové Air max na nohách. 

A na záver dôležité zhrnutie. Nemusíš mať najmodernejšie oblečko, šoférovať najmodernejšie SUV a bývať v najlepších štvrtiach mesta. Všetko je úplne v pohode, pokiaľ ty si v pohode a tento feeling vyžaruješ okolo seba.  

Zdroj: themodernman.com

PantaRhei.sk tipy pod stromcek